Logotype firmy Sparta Loyalty

Nowa odsłona programu lojalnościowego YES CLUB. Korzyści dla klientów i intuicyjna aplikacja mobilna

YES Biżuteria wprowadza nowy program lojalnościowy. YES CLUB oferuje nie tylko rabaty, ale przede wszystkim stałą komunikację z klientami i uwzględnianie ich opinii. Klienci, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i są aktywni, mogą liczyć na dodatkowe korzyści. YES oddaje do dyspozycji użytkowników także nową, funkcjonalną aplikację mobilną. Za jej stworzenie, podobnie jak za przygotowanie mechaniki programu lojalnościowego, odpowiada krakowska spółka Sparta Loyalty.

Dotychczasowy program lojalnościowy YES, oparty na progach rabatowych i trzech poziomach uczestnictwa – Green, Silver i Gold – przestał spełniać oczekiwania  klientów marki. Dlatego zarządzający lojalnością w YES Biżuteria wprowadzili zupełnie nowy, bardziej angażujący program, który nie tylko oferuje lepsze korzyści ekonomiczne, ale także zapewnia użytkownikom wyjątkowe doświadczenia.

Nasz nowy program lojalnościowy oferuje klientom bardzo dużo nowych funkcji, powiązanych także z aplikacją mobilną. Nie opieramy się na progach rabatowych. Zamiast tego dajemy naszym użytkownikom trzy rodzaje korzyści – wymierne, komunikacyjne i praktyczne. Wymierne, czyli rabatowe, czekają na konsumentów już w momencie rejestracji w programie. Każdy może wtedy wybrać jedną z trzech proponowanych nagród na start. To różnego rodzaju rabaty na asortyment YES. Dodatkowo każdy nowy użytkownik otrzymuje kupon uprawniający do zakupu w specjalnej cenie jednego z naszych flagowych naszyjników z prawdziwych, naturalnych pereł – wyjaśnia Daniel Górny, specjalista ds. Programów Lojalnościowych w YES Biżuteria SA.

Aplikacja mobilna – bądźmy w kontakcie!

Integralną częścią programu lojalnościowego YES CLUB jest aplikacja mobilna, dostępna w sklepach App Store i Google Play. Aplikacja, podobnie jak cały YES CLUB, została stworzona przez krakowską firmę Sparta Loyalty, specjalizującą się w budowaniu programów lojalnościowych. Sparta Loyalty jest również odpowiedzialna za program i aplikację Verona Club, marki należącej do portfolio firmy YES Biżuteria SA.

Aplikacja, którą stworzyliśmy dla YES, z jednej strony jest bardzo lekka, zatem szybko i bez problemów się instaluje, z drugiej natomiast – oferuje wiele różnych funkcjonalności. Co najważniejsze, jest platformą do komunikacji z marką. To w aplikacji użytkownicy znajdą wszelkie niezbędne informacje na temat swojego salda punktowego, rabatów, z których mogą skorzystać, nagród, aktualnych promocji czy historii zakupów. Aplikacja przechowa dla nich dowody zakupu, pokaże lokalizacje salonów YES oraz umożliwi wywołanie aplikacji nawigacyjnej, np. Google Maps lub Apple Maps, a także komunikacyjnej, np. Uber – mówi Tomasz Wawrzynów, prezes zarządu Sparta Loyalty.

W aplikacji użytkownicy znajdą także jubilerską miarkę, moduł kodów QR oraz funkcję zarządzania ważnymi datami. Miarka jubilerska umożliwia precyzyjne mierzenie, a moduł QR pozwala na łatwe wykorzystanie kodów od influencerów. Funkcja zarządzania ważnymi datami pozwala zapisać istotne okazje, takie jak urodziny czy rocznice, a aplikacja przypomni o nadchodzących wydarzeniach i zaproponuje rabat na idealny prezent.

Rejestracja do programu i gromadzenie punktów

Dołączenie do YES CLUB jest bardzo proste i niezwykle intuicyjne. Wystarczy pobrać aplikację mobilną, wprowadzić swoje imię oraz numer telefonu, a następnie wpisać kod otrzymany SMS-em. Dla pełnej wygody użytkowników kod zostanie automatycznie odczytany z wiadomości, gwarantując błyskawiczne dołączenie do klubu.

Klienci mają różnorodne możliwości zdobywania punktów w nowym programie. Przede wszystkim otrzymują punkty za wydane złotówki, niezależnie od tego, czy płacą gotówką, kartą, kartą podarunkową czy wykorzystują kupon rabatowy. Dodatkowe punkty przysługują za dzielenie się opinią w ankietach, np. w ankietach potransakcyjnych czy badających poziom zadowolenia z zakupów. Uczestnicy programu skorzystają także na polecaniu programu innym konsumentom – w takim przypadku przysługuje im specjalny kupon zniżkowy. YES organizuje też akcje specjalne, polegające na przydzielaniu dodatkowych punktów za zakupy w określonych dniach, godzinach czy za zakup określonego asortymentu.

Zależy nam na tym, żeby nasz nowy YES Club żył i był dynamiczny. Będziemy pytać klientów o opinie i dostosowywać program do ich potrzeb. Nie tylko w zakresie gromadzenia punktów, ale też ich wykorzystania. Obecnie proponujemy użytkownikom zbieranie punktów w cyklach rocznych. Aktualne wyzwanie punktowe trwa do końca tego roku. Po zgromadzeniu określonej liczby punktów otrzymują nagrodę. Takich korzyści jest w sumie 6 – tłumaczy Daniel Górny.

Więcej informacji o programie YES CLUB można znaleźć na stronie: https://yes.pl/club.

O YES

YES – polska rodzinna firma jubilerska założona w 1981 roku przez Magdalenę i Michała Kwiatkiewiczów oraz Krzysztofa Madelskiego. Posiada blisko 200 salonów w całej Polsce oraz sklep internetowy YES.pl. Wyróżnia się kolekcjami projektowanymi przez najlepszych polskich projektantów, m.in. przez współpracujące z marką na stałe Magdę Dąbrowską i Kasię Bukowską. Ważnym elementem marki jest również Galeria YES – miejsce, które wspiera polskich twórców biżuterii, prezentuje i sprzedaje ich prace. Sama Magda Kwiatkiewicz to pasjonatka sztuki jubilerskiej – posiada największe w Polsce zbiory biżuterii z różnych stron świata. 

O Sparta Loyalty

Sparta Loyalty oferuje rozwiązania wspierające zarządzanie oraz funkcjonowanie programów lojalnościowych w oparciu o autorską platformę Sparta Loyalty Platform, a także system Sparta Gift Card do obsługi kart podarunkowych w sklepach stacjonarnych i internetowych. Do grona firm wykorzystujących jej rozwiązania w obszarze obsługi programów lojalnościowych, kuponowych, kart podarunkowych oraz działań marketingowych i promocyjnych należą m.in.: InPost, New Balance, Gatta, SPAR, Taranko, Briju, Moya, MOL, AVIA czy Szachownica.

Share:
More Posts:

June 2024 19th Edition

The Constant Innovation of New Technologies in Loyalty Programs: Gamification and Beyond 📱 Gamification: Sparta Loyalty is transforming customer interaction by incorporating challenges, badges, and leaderboards into their loyalty programs.

Book Your Demo!

Discover how Sparta Loyalty can elevate
your loyalty program.

Discover how Sparta Loyalty can elevate your loyalty program.

Which product are you interested in? *

I agree to receiving information about the offers by e-mail, sms, phone call. I realize that I may cancel my agreement at any moment with no influence over data processing which took place so far. For more information see privacy policy.

Zamów demo!

Sprawdź, jak Sparta Loyalty może ulepszyć
Twój program lojalnościowy.

Sprawdź, jak Sparta Loyalty może ulepszyć Twój program lojalnościowy.

Który produkt Cię interesuje? *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o ofertach drogą e-mailową, smsową, telefoniczną. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę odstąpić od umowy bez wpływu na dotychczasowe przetwarzanie danych. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.